KARİYER

Ana Sayfa   >   Kariyer

IDEA Kariyer

IDEA Kariyer

IDEA Ailesi olarak, sürdürebilir başarının ancak vizyon ve hedeflerimize uygun şirket kültürümüz ile sağlanabileceğinin bilincindeyiz. ‘’Önce İnsan’’ ilkemizi destekleyen ‘’iş Güvenliği ve Çevre’’ politika ve uygulamalarımız, önceliklerimiz arasındadır. Takım arkadaşlarımızın seçimini, bu bilinç ile kültürümüze uygun olarak yapmaktayız. Her bir takım arkadaşımız için performans yönetim ve kariyer planlama süreçlerini, tüm iç ve dış kaynaklarımız ile destekleyerek yönetmekte ve potansiyellerini ortaya çıkararak fark yaratmaktayız. Kendine güvenen, mutlu, şirketi ve tüm iş ortakları için sinerji yaratmayı , ve lider olmayı hedefleyen arkadaşlarımız ile her türlü başarıya imza atacağımıza dair inancımız sonsuzdur. 
Büyüyen firmamızda bilgi ve yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız özgeçmişinizi  ik@ideamakina.com.tr   adresine iletebilirsiniz.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. IDEA Jeneratör sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Top